Проектирования фонтанов, поставка оборудования для фонтанов, строительство, монтаж и запуска объектов любой сложности. В основе каждого проекта лежит точный расчет, корректный подбор оборудования и строительных материалов согласно требованиям технического задания, места расположения будущего фонтана, графика эксплуатации и доступных технических условий.

Фонтан для міста – будівництво

Наша компания предлагает услуги строительства фонтанов, поставки оборудования для фонтанов, монтажа и запуска объектов любой сложности. В основе каждого проекта лежит точный расчет, подбор оборудования, строительных материалов исходя из технического задания, места расположения будущего фонтана, графика эксплуатации и доступных технических условий.

Перейти в каталог
Пішохідний фонтан / Сухий фонтан | Проект | Будівництво

Фонтаны этого типа получили большое распространение и интерес клиентов. Сухие фонтаны все чаще встречаются в городских общественных местах, наполняя их привлекательностью и весельем. Они гармонично добавляют жизнь и динамику в статичные архитектурные формы городов и парков. Контраст между статикой архитектуры и игрой воды с яркой подсветкой в самых разнообразных формах и рисунках способны «оживить» любое городское пространство и сделать его местом притяжения. 

Перейти в каталог
Музичний фонтан / Співаючий фонтан

Светомузыкальный фонтан всегда в центре внимания, неповторимая игра воды, света, цвета в такт с музыкальной композицией впечатляет и завораживает всех. Для строительства светомузыкального фонтана как правило выбирается большая, открытая площадка в городских парках или площадях, в существующих искусственных или природных водоемах. 

Перейти в каталог
Динамічний фонтан

Динамические фонтаны, также известные как танцующие фонтаны, представляют собой тип декоративных фонтанов, которые обеспечивают различное представление с визуальными эффектами при работе форсунок. Они более разнообразные по возможности формирования рисунка воды, чем стандартные декоративные фонтаны, и их технология также более сложна - они спроектированы и задуманы для создания ярких шоу, полных движения. 

Перейти в каталог
Плаваючий фонтан

Плавающие фонтаны с подсветкой – отличное решение для больших уже существующих водоемов, как искусственных, так и природных. Основное преимущество такого решения — это легкость установки практически в любой водоем, и большой выбор рисунка воды фонтана.

Перейти в каталог

Хто ми?

 • 13 років на ринку водних розваг
 • Повний цикл робіт по проекту від концепту і проектування до запуску в експлуатацію
 • Всі роботи виконуються згідно діючих норм EN
 • Кожен проект адаптований під кон'юнктуру ринку і вимоги замовника
 • Власна команда кращих профільних фахівців

Наші результати

 • 30+ реалізованих муніципальних фонтанів

 • 10 000 +

  Власний імпорт більш 10 000 товарних позиції обладнання для фонтанів

 • 200 +

  Розробка більш 200 концепції і проектів муніципальних фонтанів

 • 100 +

  Понад 100 фонтанів укомплектовано обладнанням

 • 3 000 м2

  Наш найбільший фонтан

Сертифікати

Досвід і інноваційні рішення

Будівельна компанія ExpertFun

Фонтани у парках, приватних володіннях, прибудинкових територіях завжди є центром тяжіння уваги, а прилеглі території навколо них є улюбленим місцем відпочинку відвідувачів. Творці перших фонтанів, встановлювали по ходу руху води форми з каміння та дерева для отримання унікального малюнка води для естетичної насолоди. Сьогодні фонтан - це складна гідротехнічна споруда, що дозволяє втілити в життя практично будь-яку задумку замовника.

Підготовка проекту фонтану

Реалізація проекту фонтану будь-якого типу, для приватного домоволодіння або муніципальних міських фонтанів неможлива без проектної документації. Концепт фонтану це перша стадія робіт. На даному етапі завдання клієнта ми розробляємо дизайн проект з урахуванням бажаного малюнка води, архітектурної композиції, зовнішнього вигляду і матеріалів.

По завершенню першого етапу клієнт отримує 3D модель майбутнього об'єкта з можливими варіантами малюнка води як для світлого часу доби, так і для темного з можливими сценаріями підсвічування. У разі потреби ми можемо виготовити для клієнта анімований відео ролик для повного розуміння всіх режимів роботи фонтану. З погоджених із замовником ескізів формується технічне завдання проектної групі розробки проектної документації П і Р для фонтану. Технічне завдання проекту фонтану включає вимоги до рішення гідравлічної частини фонтану, системи підсвічування, залізобетонних конструкцій, роботи електрообладнання та блоку управління.

Телефон: UA +38 (044) 502 01 22

Штат співробітників

Робота над проектом фонтану виконується різнопрофільними фахівцями компанії – архітектор, конструктор, гідротехнік, інженер електрик та ін. Команда, перевірена роками роботи та десятками реалізованих об'єктів забезпечує високу якість робіт, що виконуються по всіх розділах проектної документації фонтану.

Індивідуальний підхід під час проектування фонтану

Склад готової проектної документації обговорюється індивідуально кожному за об'єкта. Наявність чи відсутність розділів у проекті може бути як за бажанням замовника, так і за вимогами чинних норм для об'єктів різного рівня складності. Для невеликих приватних фонтів іноді досить невеликого комплекту схем функціонування та розташування елементів для будівництва. Для великих муніципальних фонтанів обов'язково розробляти повний обсяг проектної документації на всіх стадіях, і проводити державну експертизу проекту ще до початку будь-яких підготовчих або будівельних робіт. Обов'язковим розділом проекту фонтану є інструкція з експлуатації.

Контроль за будівництвом об'єкту

Будівництво фонтану проходить під технічним під технічним наглядом із контролем відповідності обсягу та якості виконання робіт згідно з проектною документацією. Будівництво фонтану може бути виконане у повному обсязі нашими співробітниками або на умовах так званого шефа монтажу. Розробка проектного рішення, коректний вибір обладнання та шеф монтаж будівництва фонтану дозволяють нашій компанії відчути у реалізації проектів не лише в Україні, а й за кордоном. Від імені замовника ми можемо здійснити підбір будівельної підрядної організації для виконання загальнобудівельних робіт у його місті. Контроль та керівництво всього будівельного процесу здійснюється нашим інженером. Після завершення будівельних та монтажних робіт ми налаштовуємо систему керування та запускаємо фонтан. Така схема взаємодії з клієнтами дозволить виконувати будівництво складних та унікальних фонтанів у будь-якій країні СНД чи Європи. У СНД така взаємодія актуальна для багатьох регіонів, у яких відсутні локальні фахівці, в Європі така схема дозволить суттєво знизити кошторисну вартість об'єкта без втрати якості.

Виконаємо будівництво фонтану у будь-якому з міст: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Маріуполь, Запоріжжя та інші. Індивідуальний проект фонтану для будь-якого міста України.

співпрацювати

Контакти

Зв'язатися з нами