Будівництво фонтанів

У категорії представлені найпопулярніші типи фонтанів, доступні до замовлення. Ви можете ознайомитися з технічними характеристиками фонтанів, особливостями їх функціонування та можливості створення малюнка води.

Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас та допоможуть зробити правильний вибір будівництва фонтану відповідно до технічного завдання, запропонованої локації та доступного бюджету.

Чому ми?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Увага до кожної деталі у роботі

Збалансовані проекти ціна = цінність

Збалансовані проекти ціна = цінність

Яскравий незабутній об'єкт з оптимальним кошторисом

Повна проектна та кошторисна документація

Повна проектна та кошторисна документація

Технічна документація необхідна для проходження державної експертизи

Послідовність та точні терміни виконання всіх робіт

Послідовність та точні терміни виконання всіх робіт

Календарний план робіт та його виконання для кожного об'єкту

Наші результати

  • 10 000+

    Власний імпорт більш 10 000 товарних позиції обладнання для фонтанів

  • 30+

    30+ реалізованих муніципальних фонтанів

  • 200+

    200 розроблено концепції і проектів муніципальних фонтанів

Вибрати потрібний тип фонтану серед безлічі пропозицій не є простою задачею. За принципом роботи та зовнішнім виглядом всі фонтани можна розділити на три основні групи. Художні або скульптурні фонтани – у таких об'єктах головну роль виконує саме архітектурна частина споруди, а вода її лише наголошує. Такий тип фонтанів поширений у класичних архітектурних ансамблях середньовіччя. Сьогодні фонтани такого типу замовляють, щоб підкреслити цінність роботи скульптора.

Найбільш поширений тип фонтанів, це споруда, в якій вода та її малюнок відіграють головну роль. Чаша фонтану виконує технічне завдання збору води, як правило, виконано максимально просто, щоб не відволікати увагу глядача від найголовнішого – руху води та її траєкторії. Все частіше наші клієнти замовляють так звані «сухі фонтани» або «пішохідні», де чаша для збору води знаходиться під пішохідною поверхнею. Глядачі спостерігають лише гру води світла та кольору, що височіє над площею або тротуаром.

Третій, щонайменше поширений тип – комбінований. У таких спорудах архітектурна частина та малюнок води мають однакове значення. Архітектурне рішення підкреслює малюнок води, динаміка руху води та світла максимально ефектно виглядає на тлі статичної скульптури.

Ми допоможемо вибрати потрібний тип фонтану, що підходить до вашої локації.

Спільно визначимо бажану роль об'єкта. Фонтан може бути як у центрі уваги всього архітектурного ансамблю та локації, так і на «других» ролях, аби підкреслити архітектурні елементи. Наша команда готова втілити в життя практично будь-яку ідею і «примусити» воду рухатися заданою траєкторією беззвучно і непомітно або яскраво динамічно і ефектно.

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами