Пішохідний фонтан / Сухий фонтан | Проект | Будівництво

22fea6130af9469e089b82eb41322c54.jpeg
73242949159fbdf652c7331a48b31395.jpeg
22fea6130af9469e089b82eb41322c54.jpeg
73242949159fbdf652c7331a48b31395.jpeg

Пішохідний фонтан / Сухий фонтан

Сухі фонтани все частіше зустрічаються в міських громадських місцях, наповнюючи їх привабливістю та веселощами. Вони гармонійно додають життя та динаміку у статичні архітектурні форми міст та парків.

Контраст між статикою архітектури та грою води з яскравим підсвічуванням у найрізноманітніших формах та малюнках здатні «оживити» будь-який міський простір і зробити його місцем тяжіння.

безкоштовна консультація

Будівництво пішохідного сухого фонтану

Пішохідний фонтан вражає своїм виглядом та динамікою малюнка води як дітей, так і дорослих. Завдяки конструктивній особливості такі фонтани не порушують архітектурний ансамбль, не зменшують площу пішохідних зон у парках та скверах.

Що таке сухий фонтан

Поняття «сухий фонтан» може здатися суперечливим – важко уявити безводний фонтан, якщо він не зламаний або не запущений. Хоча є такі фонтани як «сухі». Ці фонтани не мають видимої чаші для збору води: резервуар знаходиться під тротуаром. Струмені води виходять із цього підземного резервуару і піднімаються прямо над пішохідною поверхнею. Коли фонтани не працюють, пішохідна поверхня суха – звідси та їх назва.

Якщо сухі фонтани дозволяють взаємодіяти з оточуючими, їх називають інтерактивними сухими фонтанами. Як тільки фонтан включається – десятки струменів різноманітної форми та розміру вириваються з-під землі, формуючи вражаючий, різнокольоровий малюнок води. Всі закладні елементи пішохідного фонтану встановлюються врівень з облицюванням пішохідної зони. Як правило вони виконані з нержавіючої сталі, щоб відвідувачі безпечно могли по них ходити.

Проект пешеходного фонтана Проект сухого фонтана
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Проект пешеходного фонтана Проект сухого фонтана

Проектування сухого фонтану

Наша команда може виконати будівництво пішохідного фонтану. Все починається з розробки ескізу з унікальним дизайном та малюнком води для запропонованої вами локацією, після її ретельного вивчення та заповнення опитувального листа. Після погодження ескізного проекту розробляється проектне рішення для будівництва пішохідного фонтану. Проект пішохідного фонтану передбачає його довгострокову та безлопатеву експлуатацію.

Розрахунок висоти струменя, типу форсунок, тиску води та малюнку води виконується з урахуванням можливого попадання в траєкторію форсунки дитини чи дорослої, безпека відвідувачів завжди на першому місці.

Наші проекти сухих фонтанів можуть бути укомплектовані як системами зі статичним незмінним малюнком, так і пристроями для створення динамічного малюнка води з рухом сопла форсунки під час роботи фонтану, паралельно з роботою клапана, що регулює протоку форсунки. Кожна форсунка пішохідного фонтану укомплектована одним або декількома LED-RGB світильниками з керуванням DMX.

Найсучасніші та найскладніші типи сухих фонтанів призначені для взаємодії між оточуючими та водними об'єктами, а в деяких випадках – зі світловими та звуковими ефектами, пов'язаними з рухом відвідувачів або сценарієм роботи.

Це ігрові інсталяції, які збільшують можливості суспільних просторів, заохочуючи спілкування між людьми та їхню взаємодію. Ці фонтани за конструкцією та концепцією аналогічні сухим фонтанам, але також включають додаткові пристрої, що дозволяють відвідувачам керувати параметрами фонтану та сценаріями роботи. Наприклад, інтерактивний сухий фонтан може включати підлоговий майданчик із гумовими кнопками для ніжок. Кожна кнопка інтерактивної взаємодії обладнана датчиком управління рахувальними функціями. Наставши на них, користувач зможе додавати або прибирати вогні, змінювати колір води або контролювати висоту струменів.

Фонтан також може бути оснащений ручними кнопками, встановленими на зручній для малюків висоті. Датчик, включений у кожну кнопку, надішле сигнал блоку управління фонтану; система інтерпретує сигнал та запускає відповідну функцію. Проект та будівництво інтерактивних сухих фонтанів – найцікавіший виклик для нашої команди та можливість отримати унікальний об'єкт для наших клієнтів.

Проект пешеходного фонтана Проект сухого фонтана
Проект пешеходного фонтана Проект сухого фонтана

Гарантія якості та термін роботи фонтану

Будівництво пішохідних «сухих» фонтанів зазвичай виконується на відкритих площах, у парках та у місцях загального користування, де вони освіжають атмосферу та дозволяють людям грати з водою.

Зносостійкість облицювання та несучі характеристики всієї конструкції, на якому вони встановлені, точно розраховуються, щоб витримувати рух людей або навіть транспортних засобів (наприклад, для проїзду машин швидкої допомоги чи комунальних служб).

У сухих фонтанах контакт між людьми та водою постійний, тому якість води особливо важлива. Наші проекти сухих фонтанів передбачають сучасну систему фільтрації та дезінфекції води для отримання води питної якості в резервуарі фонтану. Контакт людини з таким фонтаном повністю безпечний навіть якщо з нього випити воду, що не рідко роблять найменші відвідувачі.

Гарантований термін експлуатації всіх наших об'єктів щонайменше 15 років.

Ціна будівництва пішохідного фонтану зазвичай перевищує вартість схожого за габаритами і малюнком води «класичного» фонтану з чашею. При цьому якщо порівнювати лише кошторис на обладнання, без урахування загальнобудівельних витрат, то різниця буде не така істотна. Підземна чаша пішохідного фонтану з усіма необхідними комунікаціями, як правило значно дорожча за відкриту чашу фонтану, це і впливає на різницю в загальній вартості. Підсвічування сухого фонтану, так само дороге, оскільки світильники в таких об'єктах часто розташовані безпосередньо в пішохідній зоні, їх корпус і скло максимально стійкі до фізичного впливу зовнішніх факторів і захищені від вандалізму.

Наприклад, клієнт запропонував прорахувати світломузичний пішохідний фонтан на 30 форсунок, такий концепт був показаний дизайнером на плані ділянки. Отримавши кошторис, замовник дуже здивувався досить високій вартості водного об'єкта. Ми пояснили замовнику як влаштований такий фонтан, і що для його функціонування як на «картинці» необхідно встановити 30 насосів з індивідуальним управлінням, систему мультимедіа з вуличними колонками, дорогі світильники і т.д. У результаті, проект було змінено згідно з вимогою зменшення загальної вартості вдвічі. Рекомендуємо звертатися навіть на стадії ескізного проекту фонтану до профільних організацій щоб уникнути неприємних сюрпризів в момент отримання кошторису на об'єкт.

Ми будуємо муніципальні фонтани всіх типів

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами