Динамічний фонтан

c0f062107e6665c8db784c928090b8a2.jpeg
1ed47f68e135a80ff00273003deb8716.jpeg
c0f062107e6665c8db784c928090b8a2.jpeg
1ed47f68e135a80ff00273003deb8716.jpeg

Динамічний фонтан

Динамічні фонтани, також відомі як танцюючі фонтани, є типом декоративних фонтанів, які забезпечують різне уявлення з візуальними ефектами при роботі форсунок. Вони більш різноманітні наскільки можна формування малюнку води, ніж стандартні декоративні фонтани, та його технологія також складніша - вони спроектовані і задумані до створення яскравих шоу, повних руху.

безкоштовна консультація

Проектування та будівництво динамічного фонтану

Динамічні фонтани завжди привертають увагу, зазвичай їх відвідують спеціально, щоб поспостерігати за чудовими водними та світловими ефектами. Будівництво динамічних фонтанів зазвичай проводиться на великих відкритих, оглядових майданчиках у міських парках та скверах.

Проект динамічного фонтану

Ми проектуємо динамічні фонтани (танцюючі фонтани) з прив'язкою до запропонованої локації, пейзажів та архітектурних рішень, що знаходяться на цій території. Завдання фонтана, що танцює, підкреслити всі елементи обраного місця, при цьому стати головним його елементом і «магнітом» для відвідувачів. Будівництво динамічного фонтану може бути виконане з власною чашею для води, так і вже існуючих природних або штучних водоймах. Широкий асортимент обладнання дозволяє створити унікальні рішення як для громадських локацій, так і для приватних. Великі масштаби відкритих майданчиків дозволять включати в конструкцію фонтана, що танцює, найрізноманітніші форсунки, з висотою строю до 100 метрів і більше, і великим діаметром розбризкування.

Танцующий фонтан строительство Танцующий фонтан проект
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Динамический фонтан строительство Динамический фонтан проект

Система керування динамічного фонтану

Усі танцюючі фонтани у наших проектах комплектуються індивідуально розробленим блоком керування. Кожна форсунка, насос, світильник контролюється блоком керування з можливістю тонкої настройки всіх можливих параметрів роботи. Подібна система управління дозволяє створювати унікальні амбітні проекти, які не мають аналогів.

Кожен пристрій у чаші фонтану - насоси, форсунки, електроприводи форсунок, світильники, електроклапани отримують на блоці управління свою індивідуальну адресу.

Наші програмісти розробляють програму управління кожної адреси, при взаємодії яких фонтан починає працювати за необхідним сценарієм.

Вся система фонтану управляється за протоколом DMX. Базовий набір включає не менше 5 розроблених нами сценаріїв. За бажанням клієнта кількість сценаріїв може бути розширена, що забезпечує цікаву для відвідувачів роботу фонтану на довгі роки.

Гра світла та кольору фонтану

Світло - найважливіша частина фонтанів, що танцюють, кожен з яких задуманий як незабутнє шоу. Максимально ефектно шоу виглядає у темний час доби, коли інтенсивність світла його кольору та форсунки взаємодіють у єдиний сценарії для формування найрізноманітніших малюнків води.

У всіх наших проектах ми використовуємо LED світильники RGB. Наша команда має досвід застосування світильників унікального дизайну та технічних параметрів для створення проектів, що не мають аналогів. Робота всіх світильників у фонтані контролюється протоколом DMX.

Висока продуктивність

Для досягнення кращих результатів та отримання незабутнього малюнку води потрібна висока потужність насосного обладнання та системи освітлення.

Динамический фонтан строительство Динамический фонтан проект
Динамический фонтан строительство Динамический фонтан проект

Робота всього кількох форсунок з висотою струменя 10-12 метрів може вимагати насос продуктивністю понад 100 м3/год, не складно уявити загальний порядок цифр продуктивності для великого фонтану, що танцює. Створення високих та відносно тонких струменів можливе лише при створенні високого тиску та коректного вибору форсунки.

Гідравлічно розрахунок системи фонтану та вибір необхідного обладнання – найскладніший процес створення об'єкта. Ми несемо повну відповідальність за коректність всіх розрахунків, закладених у проект та отримання у фіналі саме того малюнка води, який запропонований у концепції на першому етапі роботи над фонтаном.

Будь-яка навіть зовсім незначна на перший погляд помилка в розрахунках може призвести до некоректної роботи фонтану та неможливої ​​реалізації задуманих у концепції варіантів малюнку води. Усунення таких помилок зазвичай або дуже дорогий процес, або неможливий.

Довіряючи реалізацію динамічного фонтану нашій команді, Ви отримаєте найінноваційніші технології, поєднані з креативною творчістю для створення незабутніх фонтанів, які прикрасять ваше місто та стануть новим місцем тяжіння.

Ми будуємо муніципальні фонтани всіх типів

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами