Фонтан для ТРЦ

5505db304e79c63567eb71f7f9acca92.jpeg
f3d5e64ec32e1eac3fdc3a08d7fa1431.jpeg
5505db304e79c63567eb71f7f9acca92.jpeg
f3d5e64ec32e1eac3fdc3a08d7fa1431.jpeg

Проектування та будівництво фонтанів для торгових та розважальних центрів. Дизайн та технічне наповнення виконується з урахуванням стилістики об'єкта, місця встановлення та загального дизайн проекту ТРЦ.

Замовте красивий, надійний фонтан – і отримайте центральний декоративний елемент, який точно збільшить кількість відвідувачів вашого торгового центру!

безкоштовна консультація

Фонтан у торговому центрі

Сфера благоустрою не стоїть дома. Вона постійно розвивається, пропонуючи містам в Україні дедалі нові тренди. Сьогодні елементи благоустрою мають бути красивими, і забезпечувати людям комфорт.

Особливо активно розвивається сегмент оформлення громадських приміщень, торгових центрів та розважальних закладів. Наприклад, йдеться про зали великих торгових центрів.

Деякі люди дивуються: мовляв, навіщо витрачати дорогоцінний простір торговельного центру на якісь прикраси, якщо можна віддати його під розміщення ще парочки торгових точок? Відповідь проста: далеко не кожен відвідувач торговельного центру приходить сюди, щоби купувати. Багато жителів міст вважають ТЦ місцем, де можна розслабитися, бути схожим між вітринами, подивитися, що зараз у тренді, або розважитися іншим способом. Словом, торговий центр більше не є «торговим» місцем.

Один із останніх віянь у сфері благоустрою громадських приміщень – фонтани. Так, раніше їх можна було побачити на міських площах, а вже сьогодні водні конструкції красуються в будинках їх можна замовити для будь-якого приміщення. І не дарма! Фонтан робить торговий центр унікальним, він перетворює, здавалося б, непримітний об'єкт на місце, куди сходяться жителі міста та туристи.

Втім, це лише з погляду відвідувача фонтан у приміщенні – суцільні плюси. Для тих, хто цей фонтан встановлює, це складне завдання та підвищена відповідальність.

Проектирование и строительство фонтана в торговом центре Фонтан для ТРЦ
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Проект фонтана для торгового центра Строительство фонтана для ТРЦ

Види фонтанів

Розміщення водної конструкції у приміщенні дещо обмежує вибір конфігурації фонтану, його розмірів та можливі малюнки води. Нижче перерахуємо найпопулярніші типи фонтанів доступних для установки в приміщенні ТРЦ:

- Сухий фонтан чи пішохідний. Обладнання та чаша з водою знаходяться під пішохідною поверхнею зали. У вимкненому стані площа фонтану доступна для проходу як пішохідна зона.
- Співаючі фонтани/динамічні. Конструкція із чашею, малюнок води формується форсунками з підсвічуванням. Струмені води рухаються в такт з музичною композицією.
- Фонтан із скульптурою. Центральним елементом такої малої архітектурної форми є оригінальна скульптура, форма та зміст якої підкреслюються рухом води.

Особливості будівництва та обслуговування фонтану при ТРЦ

Перед тим, як побудувати фонтан у приміщенні, в ньому потрібно облаштувати ефективну вентиляцію. Справа в тому, що установка фонтану значно підвищує рівень вологості в приміщенні, і з цим треба справлятися.

Місце, де розташовуватиметься фонтан, вибирають не випадковим чином. Воно має бути просторим. До цього місця має бути вільний доступ. Необхідно пам'ятати, що тут будуть накопичуватися юрби людей, адже фонтан працює буквально як магніт для людських очей. До речі, фонтан часто використовують як орієнтир при зустрічах. Погодьтеся, сказати співрозмовнику «Зустрінемось біля фонтану!» набагато зручніше, ніж докладно розповідати про маршрут.

Проектування фонтану виконується у тісній співпраці з автором проекту всього ТРЦ.

Ідеально, якщо біля фонтану знаходяться лавочки, м'які крісла. Вони дуже знадобляться відвідувачам, які чекають на зустріч. Крім того, багато відвідувачів просто люблять проводити час, дивлячись на водну композицію. Особливо велике задоволення від такого видовища діти отримують. Важливо облаштувати сидіння, які забезпечать комфорт таким відвідувачам.

Людина часто керується чистими емоціями та враженнями. Якщо, провівши час у торговому центрі, відвідувач відчував позитивні «вайби», він із великою ймовірністю повернеться сюди. Таким чином, фонтан - це не просто декоративна конструкція, а й деталь, що впливає на клієнтопотік і, відповідно, на прибуток.

Фонтан в торгово-развлекательном комплексе Заказать фонтан для ТРК
Фонтан в торгово-развлекательном комплексе Заказать фонтан для ТРК

Нас часто запитують – чи можливе будівництво фонтанів під ключ у торговому або розважальному центрі, що вже функціонує? Наша відповідь – так, можливо.

Наші фахівці ретельно аналізують поверхові плани будівлі та пропонують на вибір кілька локацій для встановлення водного об'єкта. Вибір локації супроводжується технічним обґрунтуванням. Устаткування для фонтану підбирається з урахуванням його розташування, вимоги до малюнку води та доступність потужностей у мережах будівлі. Місця установки може бути огороджено безпосередньо перед монтажем обладнання, терміном не більше 2х-3х тижнів, що зазвичай не викликає великих незручностей у відвідувачів.

Фонтан для ТРЦ – етапи реалізації проекту

1) Заявка/виїзд на об'єкт/складання ТЗ. Вибір типу фонтану, його розміру, малюнку води та параметрів обладнання відбувається лише після виїзду нашого спеціаліста на об'єкт замовника.

Технічне завдання формується разом із замовником, враховуючи технічні можливості, місце встановлення та бажаний малюнок води, прикріплюється до договору і є його невід'ємною частиною.

2) Візуалізація/ескізний проект. На підставі ТЗ розробляється один або кілька варіантів візуалізації майбутнього фонтану з прикладами кількох малюнків води, у світлий та темний час – індивідуальний підхід до кожного проекту. Після погодження із Замовником фінальний варіант уточнюється до стадії ескізного проекту. Крім графічних даних клієнт отримує на цій стадії укрупнений кошторис на будівельні роботи та обладнання для фонтану.

3) Розробка проектно-кошторисної документації. Кваліфіковані інженери компанії розробляють повний проект фонтану для ТРЦ, що включає такі розділи КЖ, ТХ, ЕО, ВК та ін. Кошторисний розрахунок в АВК і готовий проект після проходження експертизи передаються замовнику і підряднику будівельно-монтажних робіт.
4) Монтаж обладнання/запуск фонтану. Будівельні та монтажні роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами під наглядом головного інженера проекту, головного архітектора та представника замовника. Після завершення монтажних робіт виконується налагодження та налаштування обладнання та перший запуск.
5) Передача готового об'єкта/гарантія/сервіс. По завершенню всіх робіт замовник отримує працюючий фонтан, проектно-кошторисну документацію та акти виконаних робіт. Персонал ТРЦ проходить навчання з обслуговування та необхідного сервісу. Гарантія на обладнання та будівельні роботи становить від 18 до 60 місяців.

Фонтан в торгово-развлекательном комплексе цена Информация фонтан для ТРК
Фонтан в торгово-развлекательном центре фонтан для ТРК

Яким має бути фонтан для ТРЦ

Надійним та довговічним. Людне місце – не найбезпечніше середовище для роботи водної конструкції, тому акцент повинен бути зроблений на витривалості.
Безпечним. Ніхто не стежитиме за кожним відвідувачем, щоб він не поранився біля фонтану. Тому глибина конструкції, висота, електричні елементи – все має бути реалізовано так, щоб унеможливити травмонебезпеку.
Візуально привабливим. Куди ж без цього! Проста цівка води, що сочиться з підлоги, приверне мало уваги. Творцям потрібно багато часу приділити естетичним якостям водної конструкції.
Економічним. Витрати на функціонування та обслуговування фонтану повинні бути невеликими, що досягається установкою сучасного енергозберігаючого обладнання.

Розробляючи дизайн, важливо враховувати особливості наявного інтер'єру торгового центру, і ми знаємо, як це зробити!

Ми будуємо міські фонтани всіх типів

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами