Музичний фонтан / Співаючий фонтан

0d2ee6144af9d39179181462958bfaea.jpeg
74440433974247851187aa2e88253274.jpeg
0d2ee6144af9d39179181462958bfaea.jpeg
74440433974247851187aa2e88253274.jpeg

Музичний фонтан / Співаючий фонтан

Світломузичний фонтан завжди в центрі уваги, неповторна гра води, світла, кольору в такт із музичною композицією вражає та заворожує всіх. Для будівництва світломузичного фонтану зазвичай вибирається великий, відкритий майданчик у міських парках або площах, в існуючих штучних або природних водоймах.

безкоштовна консультація

Проектування та будівництво світломузичного співаючого фонтану

Поєднання міських пейзажів та архітектурних форм з динамікою кольоромузичного фонтану створюють найкращі улюблені локації для мешканців міста та його гостей. Відкриті місця, де зазвичай встановлюють фонтани, що танцюють, дозволяють включити в їх конструкцію будь-які фонтанні форсунки, навіть найвищі і об'ємні.

Принцип роботи світломузичного фонтану

У танцюючих фонтанах управління водними елементами та спецефектами значно складніше, ніж у інших типах фонтанів. Кожна форсунка та підводні світильник вимагають індивідуального контролю. З іншого боку, ця характеристика дозволяє створювати неповторні, унікальні комбінації малюнку води та сценаріїв роботи фонтану. Системи управління такого фонтану можуть включати в себе занурювальні швидкодіючі клапани для форсунок, форсунки з одновісним або двоосьовим сервоприводом, а також форсунки з індивідуальними занурювальними насосами. Кожен з цих елементів отримує свою індивідуальну адресу управління DMX протоколу в панелі управління фонтану та отримує індивідуальну інструкцію в програмі роботи обладнання, за рахунок це і відбувається «магія» a роботі фонтану та його сценаріїв для музичних композицій.

fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Робота кольорового фонтану контролюється програмним забезпеченням, написаним спеціально для даного об'єкта з урахуванням його комплектації, технічного завдання та календарного графіка роботи. Для забезпечення правильного функціонування обладнання за будь-яких погодних умов встановлюється датчик контролю швидкості вітру, інтегрований у схему управління фонтану. Це дозволяє досягти мінімальної витрати води на долив з розбризкування фонтану у вітряну погоду.

Ми надаємо, як правило, 5-10 сценаріїв роботи для кожного реалізованого об'єкта. На протязі всього життєвого циклу фонтану ми готові додати, змінити або повністю переписати програму управління відповідно до нового технічного завдання клієнта.

У проектах використовуємо лише сучасні контролери управління обладнанням, які дозволяють здійснювати віддалений контроль, тестування обладнання, зміни режимів роботи або дефектування у разі поломки.

Світло - дуже важлива частина фонтанів, що танцюють. Оскільки вони задумані як шоу, ці фонтани зазвичай досягають свого максимального ефекту у темну пору доби, коли можна грати з освітленням та поєднаннями кольорів.

У більшості наших проектів ми використовуємо світильники з колірною схемою RGB, хоча біле світло також може бути включене або бути єдиним у малюнку води. Як і інші функції, колір, інтенсивність та струмені води також контролюються за протоколом DMX щитом управління.

Проект світломузичного фонтану – це результат складних численних розрахунків. Трубні магістралі, їх конфігурація, діаметри, підбір насосного обладнання та розрахунок потужності кожного насоса, характеристик світильників, та точки їх встановлення в чаші та багато інших питань, помилка у вирішенні яких може призвести до неправильної роботи всього фонтану. Наші фахівці розробили проектні рішення технічно найскладніших фонтанів в Україні, в яких використовувалося обладнання передових європейських виробників, яке не має аналогів у світі та вперше встановленого у наших проектах.

Світломузичний фонтан – це справжнє шоу світла, води, кольору та звуку – найінноваційніші технології та творчість великої команди.

Ми готові прийняти виклик та реалізувати для Вас проекти фонтанів будь-якого масштабу, створити унікальні локації у Вашому місті, точки тяжіння та улюблені місця відпочинку для мешканців та гостей міста.

Будуємо муніципальні фонтани всіх типів

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами