Будівництво фонтанів під ключ

afbb2522058aa0937a7cb1a20bd0e1cd.jpeg
c350ec0722d87cf522512b92ede54576.jpeg
d48ec1621a59909682194ef1a376a319.jpeg
90e0283d4158e01bcaa1e9d8be4001b8.jpeg
afbb2522058aa0937a7cb1a20bd0e1cd.jpeg
c350ec0722d87cf522512b92ede54576.jpeg
d48ec1621a59909682194ef1a376a319.jpeg
90e0283d4158e01bcaa1e9d8be4001b8.jpeg

Будівництво фонтанів під ключ в Україні

Комплексна пропозиція будівництва фонтанів під ключ – ескізний проект, технічний проект, будівельно-монтажні роботи, запуск об'єкту та підготовка персоналу для експлуатації та обслуговування.

Будівництво фонтанів під ключ від нашої команди це контроль на кожному етапі реалізації з повною взаємодією всіх учасників проекту від дизайнера до головного інженера. Ми завжди виконуємо будівництво об'єкта у визначений термін у межах кошторисної документації. Найкраща ціна на ринку та гарантія на виконані роботи та обладнання складає від 3х до 15 років. Наша головна цінність – це власна команда спеціалістів для всіх етапів робіт.

безкоштовна консультація

Фонтан під ключ - якісно та вчасно

Будівництво фонтанів під ключ єдине вірне та безпечне рішення для реалізації складних проектів муніципальних та міських фонтанів. Кожен етап у реалізації великих, технічно складних проектів має значення. Всього кілька нюансів у малюнку води та зміни фонтану на етапі ескізної пропозиції можуть істотно впливати як на його вартість, так і на можливість здійснення такого фонтану, на жаль, не всі замовники усвідомлюють це.

Досить часто замовник пропонує концепцію водного об'єкта, розроблену дизайнером чи архітектором без спеціальної підготовки та розуміння принципів функціонування фонтану з тим чи іншим малюнком води. Як наслідок, для втілення в життя таку концептуальну пропозицію необхідно переробити практично з чистого листа з урахуванням можливих конфігурації малюнка води, місця розташування на ділянці та доступних технічних умов на ділянці замовника.

На підставі узгодженого ескізу розробляється проектне рішення залізобетонної конструкції та технологічна частина фонтану. Комунікація архітектора, дизайнера, технолога та інженера на стадії розробки проекту дуже важлива. Навіть невеликі зміни в архітектурній частині, дизайні малюнка води або конфігурації обладнання повинні бути узгоджені всіма учасниками проекту, інакше помилок не уникнути.

Заказать строительство фонтана под ключ Фонтан под ключ
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Заказать муниципальный фонтан

Відповідальність підрядника

Компетенцію проектної організації в Україні необхідно перевірити як мінімум питаннями про принцип роботи та вибору обладнання для всіх типів фонтанів - пішохідний фонтан, динамічний фонтан, світломузичний фонтан, плаваючий фонтан та інші. У нашому регіоні ринок послуг проектування та будівництва фонтанів тільки формується, наявність досвіду роботи з одним типом фонтану не гарантує хорошого результату для нових об'єктів із фонтанами іншого типу.

Наприклад, замовник пропонує побудувати фонтан за проектним рішенням, розробленим сторонньою організацією, що володіє теоретичними знаннями.

Ми індивідуально проводимо аудит проекту та рекомендуємо клієнту переглянути проект для оптимізації прокладки трубопроводу, уточнити розміри облицювальних плит, для роботи зі стандартними та як наслідок більш доступними за ціною розмірами, встановленням закладних елементів, адаптованих до зимової консервації тощо. Клієнт погоджується з нашими аргументами і як наслідок втрачає час і гроші на адаптацію проекту і його ціна зростає.

Не менш рідко доводиться працювати з проектами сторонніх організацій, у складі яких запропоновано використовувати фонтанне обладнання лише однієї торгової марки, з одного боку, це не є помилкою, але є нюанси.

Вартість об'єкта не може бути оптимізована у разі роботи тільки з одним виробником.

Працювати тільки з великими преміальними європейськими заводами досить дорого, а використовувати лише альтернативні рішення від менш відомих виробників з Європи або Азії досить ризиковано. Саме тому на основі свого досвіду ми пропонуємо в специфікації обладнання використовувати два, три або більше постачальників.

Для технічно простих вузлів, пропонуємо доступних за вартістю, але надійних виробників, для складніших вузлів та систем управління - лише обладнання найкращих світових виробників. Ми пам'ятаємо про умови постачання та терміни виробництва при формуванні специфікації обладнання, але, на жаль, проектувальники, не пов'язані з будівництвом, про це навіть не думають.

Вище описані кілька прикладів неефективного взаємодії двох чи більше підрядників однією об'єкті. У підсумку, клієнту не хто не може побудувати фонтан із готовим проектом у бажаний термін або в рамках первісного бюджету. Ми рекомендуємо замовити будівництво та проектування фонтанів одному підряднику для всіх процесів реалізації, що дозволить отримати Вам максимальні гарантії відповідальності за якість, терміни будівництва та кошторисну вартість. На жаль, як показує практика, там, де на будівельному майданчику в одному процесі працюють кілька підрядників, там працює правило колективної відповідальності, тобто відсутність відповідальності кого-небудь за кінцевий результат.

Проект муниципального фонтана под ключ Строительство фонтана под ключ в Киеве

Ми будуємо міські фонтани всіх типів

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами