Фонтан для міста – будівництво

f69af571f9b999d82f5650ef33793170.jpeg
266b9f93958520ff44d1eec555bdf562.jpeg
f69af571f9b999d82f5650ef33793170.jpeg
266b9f93958520ff44d1eec555bdf562.jpeg

Будівництво фонтанів в Україні

Наша компанія пропонує послуги будівництва фонтанів, постачання обладнання для фонтанів, монтажу та запуску об'єктів будь-якої складності. В основі кожного проекту лежить точний розрахунок, підбір обладнання, будівельних матеріалів, виходячи з технічного завдання, місця розташування майбутнього фонтану, графіка експлуатації та доступних технічних умов.

безкоштовна консультація

Будівництво муніципальних фонтанів під ключ

Фонтани у парках, приватних володіннях, прибудинкових територіях завжди є центром тяжіння уваги, а прилеглі території навколо них – улюбленим місцем відпочинку відвідувачів. Творці перших фонтанів, встановлювали по ходу руху води форми з каміння та дерева для отримання унікального малюнка води для естетичної насолоди. Сьогодні фонтан - це складна гідротехнічна споруда, що дозволяє втілити в життя практично будь-яку задумку замовника.

Чому Ви можете довірити будівництво фонтану нам?

Досвід реалізації десятків проектів муніципальних фонтанів в Україні із площею дзеркала води від 150 кв. м. до 3000 кв. м. кожен із яких працює і сьогодні. З великою ймовірністю у Вашому фотоальбомі є фото біля нашого об'єкту.

Замкнутий цикл реалізації проектів.

Ескіз з малюнком води та варіантами дизайну фонтану, проект фонтану стадії П та Р, монтаж обладнання фонтану, налаштування сценаріїв роботи та запуск. Усі стадії проекту виконуються співробітниками нашої компанії. Виконання всіх робіт без залучення субпідрядних організацій дозволяє виконувати зобов'язання щодо терміну будівництва для всіх проектів та високої якості. Технічна документація фонтанів розробляються з урахуванням усіх чинних норм та стандартів, необхідних для проходження державної експертизи та коректного функціонування фонтану.

Заказать строительство фонтана Строительство фонтана
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Проект муниципального фонтана Строительство городского фонтана

Проектне рішення також включає вузли і системи для консервації фонтану на зимовий період без ризику пошкодження обладнання та мереж.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фонтанів від найкращих світових виробників. Власний імпорт десятка торгових марок спеціалізованого устаткування. Власне виробництво колекторів та закладних елементів із нержавіючої сталі для наших об'єктів.

Довгострокове партнерство та співробітництво з кожним замовником. Забезпечуємо повну підтримку та необхідний сервіс на протязі всього життєвого циклу фонтану, від розробки ідеї малюнку води до гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Виважене співвідношення ціни реалізації проекту, неповторності малюнка води, дизайну та експлуатаційних витрат. Автоматична система управління фонтану з можливістю контролю параметра роботи кожного пристрою та його продуктивності для досягнення мінімальних витрат на живлення води, системи фільтрації та витрати електроенергії.

Модернізація та новий дизайн для кожного фонтану. Програмовані контролери, що дозволяють змінювати сценарій роботи фонтану, малюнку води та підсвічування з можливістю додавання музичного супроводу до вже діючих об'єктів протягом усього циклу роботи.

Віддалене управління фонтану з можливістю контролю та дефектування на відстані. Аналіз сигналів DMX – RDM для всіх пристроїв у фонтані дозволяє швидко виявити проблемний вузол та усунути несправність протягом короткого часу. Виїзд спеціаліста на будь-який об'єкт протягом 48 годин.
Репутація 12 років роботи на ринку водних розваг. Реалізовані об'єкти в Україні, Іспанії, Німеччині, Чорногорії, Сербії, Румунії, Молдові, Росії, Казахстані, Таїланді. Найбільший онлайн магазин обладнання систем водопідготовки та дезінфекції для басейнів та фонтанів. У нашому портфоліо – аквапарки, муніципальні фонтани, хвильові басейни, басейни для серфінгу, штучні річки для рафтингу, паркові ставки, громадські спортивні та розважальні басейни.

Ціна будівництва фонтану здебільшого визначається індивідуально. Відмінність у кошторисі дуже схожих за функціоналом і розмірами фонтанах може бути суттєво різною і відрізнятиметься навіть кратно. У разі обмеженого бюджету ми готові запропонувати клієнту розрахунок кошторису фонтану на найдоступнішому обладнанні від азіатських виробників. Замовник у такому разі отримає об'єкт у рамках необхідного бюджету, але спочатку розумітиме які позиції обладнання вимагатимуть частого обслуговування та сервісу, а іноді навіть заміни через 2-3 роки експлуатації. Більш збалансованим з точки зору ціни/якість буде кошторис фонтану, що включає обладнання та матеріали від європейських виробників та системою управління, виробленої в Україні, але, із застосуванням компонентів від японських та німецьких заводів. Для найскладніших з технічного погляду фонтанів буде запропоновано кошторис, заснований на обладнанні найкращих європейських або американських виробників. Ціна такого фонтану буде найвищою, проте термін гарантії на обладнання складе від 5 років і більше.

Заказать муниципальный фонтан

Будівництво міського фонтану це далеко не завжди великий, масштабний проект з величезним бюджетом. Існують десятки форм і типів невеликих водних об'єктів для прикраси громадських локації, фонтан для міста може бути зовсім невеликим із дзеркалом води 3-10 квадратних метрів, але розташований у «правильному» місці буде центральним та найулюбленішим елементом у цій локації. Водний об'єкт додасть динаміки у парковій зоні та «оживить» її. Невеликий фонтан у ТЦ або фонтан у РК прикрасить весь об'єкт.

Ми будуємо муніципальні фонтани всіх типів

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами