Обладнання для фонтанів

Кожен фонтан – це не лише ідея, ескіз, проект та команда, це комплект спеціалізованого обладнання. Для всіх наших проектів ми імпортуємо обладнання від найкращих світових виробників. Тільки перевірені часом торгові марки та найновіші інноваційні моделі. Обладнання для фонтану - це сполучна ланка між якісною концепцією і об'єктом, що працює довгі роки.

Нижче наведено короткий опис основних вузлів та агрегатів фонтану доступних до замовлення окремими одиницями або пакетною пропозицією для всього проекту вашого фонтану.

Чому ми?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Увага до кожної деталі у роботі

Збалансовані проекти ціна = цінність

Збалансовані проекти ціна = цінність

Яскравий незабутній об'єкт з оптимальним кошторисом

Повна проектна та кошторисна документація

Повна проектна та кошторисна документація

Технічна документація необхідна для проходження державної експертизи

Послідовність та точні терміни виконання всіх робіт

Послідовність та точні терміни виконання всіх робіт

Календарний план робіт та його виконання для кожного об'єкту

Наші результати

  • 10 000+

    Власний імпорт більш 10 000 товарних позиції обладнання для фонтанів

  • 30+

    30+ реалізованих муніципальних фонтанів

  • 200+

    200 розроблено концепції і проектів муніципальних фонтанів

Представлені категорії обладнання для фонтанів допоможуть скласти основний список позицій для комплектації об'єкта. Перед замовленням будь-якого пристрою рекомендуємо звернутися по консультацію до фахівця для перевірки відповідності технічних параметрів пристрою з проектним рішенням. Досить часто наші клієнти відправляють на прорахунок кошторис складений сторонніми організаціями з великою кількістю помилок. Найпоширеніші помилки у виборі обладнання для фонтану:

- Форсунки/фонтанні насадки. Неправильно вибрані форсунки, які технічно не здатні створити малюнок води, запропонований у проекті. Діаметр сопла, діаметр підключення, висота та форма струменя, тиск води на вході – найважливіші параметри для кожного типу форсунки. Дві форсунки практично з однаковими зовні виготовленими різними виробниками можуть істотно відрізнятися технічними характеристиками, на що дуже рідко звертає увагу кошторисний відділ замовника в гонитві за більш доступною ціною.

- Насос для фонтану. Розрахунок продуктивності насоса – складне завдання. Для отримання потрібного об'єму води з необхідним тиском на кожній насадці фонтану необхідно врахувати безліч параметрів. Наприклад, «оптимізуючи» кошторису, замовник змінює занурювальний насос на «сухий» з аналогічною потужністю і продуктивністю, забуваючи при цьому врахувати збільшені гідравлічні втрати. Занурювальний насос завжди знаходиться у чаші фонтану, забір води без опору, а подача води через магістраль з мінімальною відстанню від форсунки. Сухий насос завжди знаходиться в технічному приміщенні на відстані від чаші фонтану 5-15 метрів. Змінюючи один тип насоса на інший необхідно враховувати гідравлічні втрати магістралі на забір води, так і на подачу, коректно розрахувати конфігурацію магістралей, діаметри труб, кількість точок забору і подачі.

- Вимоги до трубопроводу. Для отримання «паспортних» параметрів роботи всіх насосів і форсунок у фонтані необхідно дотриматися кілька важливих вимог при проектуванні трубної магістралі. Швидкість руху води – найважливіший параметр. На магістральних лініях фонтану швидкість руху має перевищувати 1 м/с. Перед подачею води на форсунки її швидкість повинна бути вже не більше 0,6 м/с у потрібній для роботи насадки кількості води. Форма всіх частин магістралі повинна бути максимально простою для їх чищення після тривалої експлуатації об'єкта.

- Світильники для фонтану. Ключові параметри вибору світильників - це їхня потужність, можливість керування кольором за протоколом DMX і надійність. Заміна світильників відомого перевіреного виробника на доступніші аналоги маловідомих фабрик, як правило, не виправдовує себе. Сторонні, доступніші за ціною світильники це ще й нестандартні штекери підключення, робота з «підгонкою» кріплення та лотерея за терміном роботи. У разі несправності всього одного світильника в ланцюжку, він може давати «пошкоджений» сигнал DMX у лінію та заважати нормальній роботі всій групі світильників у фонтані. Замінити один світильник, це означає, що злити воду з фонтану, заново з'єднати всі його підводні підключення, протестувати роботу і набрати чашу заново. А зараз уявіть, що за сезон роботи у вас вийдуть з ладу 5-10 світильників (а це не фантастика) і вам доведеться виконати всі описані вище процедури.

- Фільтрування фонтану та заставні елементи. Вибираючи систему фільтрації для фонтану необхідно коректно прорахувати її продуктивність, розташування точок забору та подачі води у чаші фонтану та легкість обслуговування. Найбільш зручними будуть системи з автоматичним керуванням дозування хім. реагентів для очищення води та піщано-гравійними фільтрами з автоматичним очищенням за таймером або показаннями тиску всередині фільтраційної ємності. Заставні елементи повинні відповідати вимогам довговічності, адже міські фонтани будуються з розрахунком терміну експлуатації 15-20 років та більше. Всі закладні елементи повинні витримати багаторазовий монтаж та демонтаж із збереженням герметичності та надійності всіх з'єднань та вузлів.

Ми пропонуємо обладнання для всіх типів фонтанів, як у стандартних типових рішеннях, так і індивідуальні проектні рішення для світломузичних, динамічних та пішохідних фонтанів. Будівництво фонтану для міських парків потребує більш точного та уважного підбору обладнання. Водопостачання фонтану та насосне обладнання розраховується індивідуально з урахуванням технічного завдання та місця будівництва, у таких проектах не буває стандартних, типових рішень. Точного розрахунку вимагатиме обладнання для пішохідного фонтану, у проектах водних об'єктів такого типу важливий як малюнок води, так і місце встановлення. Ціна в Україні комплекту обладнання для фонтанів формується індивідуально для кожного об'єкта.

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами