Фонтанні насадки

da2b49f2b8f5320cb57d1dfb6cb0dd88.jpeg
da2b49f2b8f5320cb57d1dfb6cb0dd88.jpeg

Форсунки для фонтану

Класичні та програмовані форсунки для фонтанів. Рекомендації щодо підбору, розрахунку технічних параметрів та конфігурації фонтанних форсунок.

Чим відрізняється та сама модель фонтанної насадки від двох виробників з великою різницею у вартості, тільки ціною? Для створення найефективнішого малюнка води, ми запропонуємо фонтанні насадки від найкращих виробників, які оптимально підходять для вашого проекту.

безкоштовна консультація

Класифікація фонтанних форсунок

Малюнок води – головне у проекті будь-якого фонтану. Найбільш поширені фонтани з малюнком води, сформованим струменевими форсунками. Такі фонтани прикрашають безліч міських парків, скверів та громадських просторів у всьому світі. Розвиток технологій та виробничих можливостей останні десятиліття поступово змінюють цю ситуацію завдяки впровадженню програмованих форсунок із зовнішнім управлінням.

Класичні форсунки для фонтану

Форсунки такого типу нам добре відомі, вони присутні в конструкції будь-якого фонтану. Найпоширеніші з них - струменеві форсунки, високобиючі форсунки, пінні форсунки, гейзер, багатоструминні форсунки, вулкан форсунка, ротаційні форсунки, водяний дзвін і водяна сфера. Класичні форсунки виготовляють десятки виробників, практично з ідентичним зовнішнім виглядом, але з однією ключовою відмінністю – якість виконання. Навіть у найпростішій формі виробу можуть бути проблеми з низькою якістю матеріалу або проблем з його обробкою.

Ми стикалися з результатами «економії» клієнтів на форсунках, різниця в ціні від кількох виробників може становити і 50-70 %, але обладнання більш доступне за вартістю або некоректно працювало одразу з упаковки, або працювало добре, але всього 2-3 роки, та це за середнього терміну життя фонтану щонайменше 10 років. Чи виправдана така економія, вирішувати Вам, але ми її точно не радимо.

Как выбрать насадку для фонтана Купить фонтанную насадку
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

программируемая форсунка для фонтана Выбор форсунки для фонтана

Програмувані форсунки для фонтанів

Конструкція форсунок даного типу дозволяє змінювати конфігурацію водяного потоку під керуванням зовнішнього сигналу. На відміну від класичних насадок, форсунки, що програмуються, підключаються до системи фонтану кабелем живлення і кабелем управління за протоколом DMX.

Зміна конфігурації водного потоку відбувається завдяки встановленим у форсунки сервоприводам, електромагнітним клапанам, клапанам подачі повітря або займистих газів. Комбінована дія елемента форсунки, системи освітлення та частотного генератора подавального насоса можуть створювати унікальні форми малюнку води.

Застосування програмованих форсунок у конструкції фонтану значно підвищують його ціна, але, натомість Ви отримуєте величезні можливості по конфігурації малюнка води, складання нових сценаріїв і варіантів роботи на багато років уперед.

Як вибрати насадки для фонтану?

Для того щоб яскрава візуалізація фонтану, що запам'ятовується, відповідала готовому об'єкту, необхідно дуже уважно підійти до питання вибору фонтанних насадок. Досягнення паспортних показників роботи можливе лише у разі виконання всіх вимог виробника по подачі води, місця встановлення та правил експлуатації. Швидкість потоку в магістралі, тиск, та обсяг подачі для кожної насадки регламентований, зміни будь-якого з параметрів призведе до зміни малюнку води, та термін служби форсунки.

Ми готові скласти конфігурацію фонтанних насадок для вашого об'єкта, провести технічний аудит існуючого проекту і запропонувати оптимальний набір обладнання за співвідношенням ціна/якість. Купити будь-яку фонтанну насадку Ви можете у нашому інтернет-магазині.

Форсунка для фонтана Фонтанная насадка

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами