Світильники для фонтану

ed69d3e329e05141067de3849e58071e.jpeg
ed69d3e329e05141067de3849e58071e.jpeg

LED RGB cвітильники для фонтану

Спеціалізовані LED RGBW підводні світильники для фонтану. Розрахунок основних технічних характеристик світильників та процес проектування системи підсвічування фонтану.
Наявність світильників у вашому фонтані дозволять створити унікальний, динамічний зовнішній вигляд фонтану у темний час доби.

безкоштовна консультація

Система підсвічування фонтану

Важко уявити сучасний фонтан без системи підсвічування. Швидкий розвиток технології виробництва LED світильників не оминув і виробників обладнання для фонтанів. Сьогодні на ринку представлено сотні типорозмірів світильників для фонтану. Більшість із них багатобарвні RGBW системою управління за DMX протоколом.

На першій стадії проектування фонтану наші фахівці пропонують замовнику на розгляд відразу два сценарії його роботи. Перший – денний, у якому зовнішній вигляд фонтану формує малюнок води та можливі сценарії роботи форсунок та їх рух. Другий – нічний, у якому зовнішній вигляд фонтану формується не лише малюнком води, а й яскраве багатобарвне підсвічування, розділене на групи форсунок та зони фонтану.

Геометрія чаші фонтану, висота струменів та конфігурація форсунок, наявність архітектурних форм, кількість сценаріїв роботи – усі ці дані враховуються при проектуванні та комплектації системи підсвічування фонтану.

Расчет системы подсветки фонтана Купить светильник для фонтана
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

заказать светильник для фонтана светильник для фонтана

Технічні характеристики фонтанних світильників

Потужність світильника для фонтану є важливим, але далеко не ключовим параметром, не менш важливим є фокус лінзи, тип кріплення, фізичний розмір пристрою та його зовнішній вигляд. Фахівець світлотехнік вказує точки встановлення світильників та їх тип для отримання необхідного ефекту від усієї системи, після чого формується 3д модель об'єкта з візуалізаціями та відео. Після погодження із замовником візуалізації 3д моделі дані вносяться в проект для підготовки плану розведення кабельної мережі та монтажних креслень.

Динаміка зміни кольору та інтенсивності світла для кожного світильника контролюється за протоколом DMX від щита керування фонтаном.

Програмований контролер DMX управляє кожним світильником фонтану індивідуально, або групою світильників.

Музичні фонтани ми комплектуємо контролерами, які адаптують сценарій освітлення з тактом музичної композиції. Крім малюнку води у фонтані може бути підсвічена чаша та архітектурні форми. Для цих завдань використовуються лінійні світильники із правильно вибраним фокусом лінзи на світлодіодах.

Враховуючи конструктивні особливості фонтану, світильники можуть бути встановлені безпосередньо в основі кожної форсунки або на стіни/дно чаші. Велика глибина установки світильника значно знижує його ефективність, а вода заломлює світло зменшуючи контрастність підсвічування. Згідно з правилами безпеки в чаші фонтану можуть бути використані світильники з напругою живлення не вище 30 вольт. Кабельні канали, з'єднання та розподільні коробки монтуються у місцях захищених від доступу відвідувачів.

Наші фахівці підготують технічну документацію та специфікацію системи підсвічування фонтану виходячи з технічного завдання та бажаного результату. Ми обґрунтовано запропонуємо необхідні для вашого проекту світильники з відповідними технічними характеристиками у кількох цінових діапазонах.

Мінімальний термін служби системи освітлення фонтану – 10 років, і ми знаємо на яких компонентах побудувати таку систему для Вас.

проект подсветки фонтана светильник для фонтана

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами