Закладні елементи для будівництва фонтану

07d8b27271fe8f8d834cbcfdfc3b31f3.jpeg
07d8b27271fe8f8d834cbcfdfc3b31f3.jpeg

Дренажні, сливні та подаючі пристрої фонтани

Закладні елементи для пристрою системи забору і подачі води у фонтане. Стандартні вироби та індивідуальне виробництво закладних деталей з нержавіючої сталі латуни і бронзи.

Анти-вихревые заборні пристрої, решётки перелива та дренажа для пішохідних «сухих» для фонтанів будь-якої складності та розміру.

безкоштовна консультація

Закладні елементи для будівництва фонтану доступні для замовлення:

 • Анти-вихрові пристрої для фонтану – забезпечують безпечний забір великої води для продуктивних насосів фонтану без створення вирви на малих глибинах. Забірні пристрої з префільтрами встановлюються на входах ліній, що всмоктують, для захисту насосів і водяного контуру від великого сміття. Велика поверхня префільтра збільшує термін служби між чищенням.
 • Донний злив для фонтану – збільшена площа зливної решітки та діаметр труби підключення забезпечують швидкий славу води з чаші фонтану. Гарантований термін експлуатації від 20 років, міцний корпус з нержавіючої сталі 316 або бронзи.
 • Переливний злив – стінові або окремі пристрої переливу для утримання рівня води в чаші фонтану не вище заданої позначки. Розмір переливного зливу та діаметр підключення розраховується індивідуально, виходячи з площі дзеркала води фонтану та статистики опадів.
донный слив для фонтана Закладные элементы для строительства фонтана
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

донный слив для фонтана Закладные элементы для строительства фонтана

 • Форсунки подачі для фонтану – пристрій для подачі води системи водопідготовки фонтану, доступні для донного або стінового монтажу. Корпус форсунки, що подає, може бути виконаний з нержавіючої сталі або бронзи для гарантованого терміну експлуатації не менше 20 років.
 • Скімер для фонтану – пристрій поверхневого забору води для водопідготовки фонтану. Обладнаний кошиком грубого очищення збільшеного розміру та захисною кришкою. Корпус скімера може бути виконаний із нержавіючої сталі, бронзи або пластику.
 • Пішохідні ґрати для сухого фонтану – індивідуальне виробництво ґрат будь-якої форми та розміру з нержавіючої сталі, для пішохідних фонтанів. До замовлення доступні моделі з нішами для встановлення світильників та фонтанних насадок будь-яких розмірів. Конструкція грат безпечна для ніг дорослих та дітей, навіть без взуття.
 • Закладні ніші – виготовлені з нержавіючої сталі для розміщення обладнання фонтану. Виготовляються індивідуально, виходячи з комплектації фонтану.

Наші переваги

 • 13 років успішної роботи
 • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
 • Замкнутий цикл реалізації проектів
  Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
 • Найсучасніше обладнання
  для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами