Проекти

У категорії представлені приклади типових рішень для будівництва пішохідних – сухих фонтанів та фонтанів із чашею. Наші фахівці розробили, прорахували та запропонували візуалізації для десятка фонтанів, різних розмірів та малюнків води, це дозволить Вам вибрати фонтан з готовим проектом, що підходить за розмірами та бюджетом.

Представлені нижче проекти фонтанів можуть бути реалізовані у вибраній Вами локації, з внесенням будь-яких змін у малюнок води, розміри та конфігурацію обладнання.

Чому ми?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Увага до кожної деталі у роботі

Збалансовані проекти ціна = цінність

Збалансовані проекти ціна = цінність

Яскравий незабутній об'єкт з оптимальним кошторисом

Повна проектна та кошторисна документація

Повна проектна та кошторисна документація

Технічна документація необхідна для проходження державної експертизи

Послідовність та точні терміни виконання всіх робіт

Послідовність та точні терміни виконання всіх робіт

Календарний план робіт та його виконання для кожного об'єкту

Наші результати

  • Власний імпорт більш 10 000 товарних позиції обладнання для фонтанів

  • 30+ реалізованих муніципальних фонтанів

  • 200 розроблено концепції і проектів муніципальних фонтанів

Будівництво фонтанів під ключ із готовим проектом

Термін реалізації об'єкта часто один з головних факторів клієнтів, що цікавлять. Для оптимізації процесу формування технічного завдання від клієнта та комерційної пропозиції від нас, ми пропонуємо клієнту на вибір кілька десятків типових проектів із готовою візуалізацією та розрахунком обладнання. Досить часто, цього достатньо для вибору конфігурації, узгодження ціни та адаптації до запропонованої локації клієнта за один робочий день.

Фактично будівництво сухого фонтану, узгодженого за одним із шаблонів, може розпочатися наступного дня після підписання договору з клієнтом. Економія часу для клієнта це 10-15 днів на розробку ескізів, погодження та розрахунку вартості будівництва та обладнання.

Можливість внесення змін до проекту фонтану

Коригування та внесення змін до готового проекту фонтану можливі та вітаються. У питанні естетики ми завжди раді новим неповторним рішенням малюнку води та конфігурації фонтанів. Будь-яке побажання замовника щодо внесення змін до проекту приймається та впроваджується в житті. Специфікація обладнання адаптується до технічного завдання, необхідного бюджету та умов експлуатації.

Два проекти зовні схожих можуть створювати абсолютно різні малюнки води та відрізняться за вартість обладнання та будівництва кратно. Усі деталі формування вартість та специфікації обговорюються при складанні технічного завдання.

Будівництво сухого фонтану

Сьогодні найпопулярніші за кількістю запитів саме пішохідні фонтани. Такі фонтани ще називають сухими, тому що чаша фонтану знаходиться під пішохідною поверхнею, і у вимкненому вигляді такий фонтан практично не помітно в пішохідній зоні. Ми представили на розгляд проекти сухих фонтанів з розмірами від 3-4х метрів до великих і складних конструкції з площею 500-600 квадратних метрів.

Будівництво таких об'єктів дещо складніше, ніж класичних фонтанів із відкритою чашею. Наявність готового проекту скорочує період підготовчих робіт на кілька тижнів. Адаптація проекту сухого фонтану до технічного завдання замовника зазвичай не перевищує 3-5 днів. Після чого наш клієнт отримує фінальний варіант візуалізації з посадкою на запропонованій локації та кошторисний розрахунок на обладнання та будівельні роботи.

Вартість фонтану та термін будівництва

Розрахунок вартість виконується індивідуально навіть для типових проектів, адже точна ціна залежить від багатьох зовнішніх факторів, місця та умов будівництва. Наші фахівці підготують пропозицію протягом одного робочого дня з моменту вашого запиту та уточнення технічного завдання.

Термін будівництва зазвичай не перевищує 5-6 тижнів з моменту початку робіт. Ми контролюємо наявність стандартного устаткування своєму складі для мінімізації транспортних витрат. Для складних проектів необхідно перевіряти наявність обладнання на нашому складі в Україні, і можна коригувати термін введення в експлуатацію з урахуванням доставки позицій, що відсутні.

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами