Сучасні паркові фонтани

Будівництво паркових фонтанів

За допомогою чого можна зробити із звичайного парку надзвичайно привабливе громадське місце? Лавочки для відпочиваючих, клумби, альтанки, декоративні елементи паркової зони та, звичайно ж, фонтани! Раніше в таких місцях встановлювалися класичні фонтанчики, які не відрізнялися оригінальністю зовнішнього вигляду. Сьогодні все по-іншому: сучасна урбаністика вимагає розміщувати водні конструкції з урахуванням існуючої концепції парку. Простіше кажучи, під кожен парк підбирається "свій" фонтан, який виглядає на його тлі гармонійно.

Наприклад, для парків біля пансіонатів та готелів добре підходять елегантні водні конструкції з вазонами. Вони буквально створені для місць, де є ліхтарі, альтанки, лавочки та інше класичне паркове оздоблення.

Плаваючі фонтани

Плаваючі фонтани

Якщо в парку є водоймище, буде відмінним рішення встановити плаваючий фонтан. Це конструкція, яка розташовується у воді. Дизайнери запевняють, що водоймище і такий фонтан – це безпрограшний союз.

До речі, конструкції, що плавають, сьогодні активно популяризуються. Запорука високого попиту на них – можливість створювати найрізноманітніші водні картини та розробляти мільйони варіантів підсвічування.

fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Є від таких фонтанів і практична користь: вони не дозволяють воді в ставках та озерах застоюватись, заважаючи розвиватися водоростям. До того ж, фонтани, що плавають, дуже легко встановлюються і демонтуються, а перед зимовим періодом їх просто потрібно прибрати з водойми.

Скульптурні фонтани

Скульптурні фонтани

Фонтани такого типу є універсальними, адже вони скрізь виглядають доречно. Зазвичай поява такого фонтану в місті – це справжня подія, адже ці конструкції відрізняються унікальним зовнішнім виглядом.

Скульптурні фонтани присвячують фантастичним персонажам, тваринам, історичним особистостям, які мають значення для конкретного регіону, національним символам тощо.

Особливість такої конструкції полягає в тому, що вона приваблює відвідувачів цілий рік. Навіть коли фонтан вимкнено, його скульптурні форми продовжують кидатися в очі туристам та мешканцям населеного пункту.

Пішохідні фонтани

Пішохідні фонтани

Пішохідні фонтани виглядають найкрасивіше в парках розваг. Вони виконують дві функції. По-перше, мають незвичайний, оригінальний зовнішній вигляд, тому позитивно впливають на загальне сприйняття відвідувачів від парку. По-друге, ці фонтани дозволяють освіжитися у спекотний літній день. Особливо це тішить дітей.

Пішохідний фонтан хороший тим, що він може мати буквально будь-який розмір і форму, оскільки його елементи знаходяться під землею.

У зимовий час, коли фонтан відключають, місце, де він знаходиться, перетворюється на повноцінну пішохідну зону.

«Танцюючі» фонтани

Танцюючі фонтани

«Танцюючі фонтани» часто спричиняють відвідування міста туристами. Цей об'єкт сприймається не просто як фонтан, а як справжня пам'ятка та привід для гордості. Ефект, який створюють струмені води, які «танцюють» під музику, неможливо переоцінити.

Працює такий фонтан завдяки сучасним комп'ютерним технологіям. Система контролює мелодію та струмені води, керує спецефектами.

Наявність "танцюючого" фонтану створює широкі можливості для організації масштабних шоу. Наприклад, часто їх використовують під час виступів співаків. У цих місцях проводять лазерні шоу, запускають феєрверки.

Водний екран

Фонтан водний екран

Ще один приклад високого рівня розвитку сучасних технологій. Основу конструкції становить водна поверхня (тому фонтан і зветься «водний екран»), де демонструють фільми, кліпи, слайд-шоу, різні зображення.

Водний екран працює завдяки потужним лазерним проекторам. Деякі конструкції обладнуються додатковою системою освітлення. Вона запускається у перервах між уявленнями. Водний екран із своєрідного «кінотеатру» перетворюється на яскравий світловий фонтан.

Проектування та будівництво фонтанів «під ключ» - замовити

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами