Проектування гідротехнічної частини фонтану

Гідротехнічна частина – основний елемент кожної водної конструкції. Працівники компанії ExpertFun готові взяти на себе створення технологічних рішень гідротехнічних систем фонтанів. Ми працюємо з проектами будь-якої складності. Досягати найкращого результату дозволяє професійний підбір обладнання. ExpertFun знає, що потрібно саме для вашої водної споруди.

fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Гідротехнічна частина – це комплекс вузлів, покликаних гарантувати безпечне та безпроблемне використання. Розглянемо ці вузли.

гідротехнічна система фонтану

Система водопідготовки фонтану

Вода, що використовується під час експлуатації фонтану, містить у собі солі важких металів, залізисті компоненти, що осідають на поверхнях чаші. Це не лише погіршує візуальні характеристики фонтану, а й негативно впливає на довговічність. Система водопідготовки робить воду придатною для використання.

Система автодоління

Вода має властивість випаровуватися під час використання фонтану. Автодоли поповнюють ці втрати, не вимагаючи втручання людини.

Система водопідготовки фонтану

Фільтраційна система

Ця система важлива з двох точок зору. По-перше, вона зберігає природний зовнішній вигляд води. По-друге, якісна фільтрація – це біологічна безпека. У її ході з води видаляється пил, пилок рослин, дрібне сміття, листя тощо. Система фільтрації – це не опція, а обов'язковий компонент фонтану – це прописано у вимогах СЕС.

Гідротехнічна частина фонтану

Фільтраційна система фонтану

У цьому контексті важливою є робота гідротехніка. Його завдання – підібрати фонтанні насадки таким чином, щоб одержана композиція повністю відповідала концепції фонтану, затвердженої раніше. Кожна насадка має свої технічні характеристики, враховуючи які здійснюється подальший розрахунок параметрів водної споруди.

Щоб досягти потрібної продуктивності, фахівець враховує безліч факторів, серед яких:

  • кількість вигинів;
  • кут вигинів;
  • довжина трубопроводу;
  • матеріали;
  • діаметр трубопроводу;
  • відмінність у висоті встановленого насосного обладнання та чаші.

У місці забору монтуються предфільтри, завдання яких – затримувати великі частинки, не допускаючи їх потрапляння всередину насоса. Передфільтри також впливають на показники продуктивності. Насос вибирається з урахуванням параметрів насадок для фонтану, так і якості води, яка буде використовуватися в ході експлуатації.

Система випорожнення чаші

Споруда оснащується донними зливами. Вони використовуються, коли необхідно провести профілактичні роботи або законсервувати фонтан на зиму. Донні сливи розміщуються у нижній частині чаші. Через них вода, що зливається, потрапляє в каналізацію.

Контрольно-вимірювальне обладнання

Контрольно-вимірювальне обладнання фонтану

Це обладнання використовується для контролю швидкості руху води та тиску. Контрольно-вимірювальне обладнання розміщується у технічному приміщенні. Його завдання – відображати параметри, які потрібні для швидкого усунення неполадок, якщо вони виникають.

Система аварійного зливу технічного приміщення

Одна з загроз, яка є в ході використання фонтану – затоплення технічного приміщення. Щоб такий інцидент не приніс критичних наслідків, у підлозі встановлюється приямок із дренажним насосом. Якщо відбувається затоплення, вода в аварійному режимі скидається у каналізацію.

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами