Реконструкція фонтану - ціна та порядок виконання робіт

Реконструкція фонтану передбачає проведення ряду робіт, серед яких – модернізація будівельних конструкцій, оновлення комунікацій. При цьому використовуються нові матеріали та реалізуються нові технологічні рішення.

Якщо визначати мету реконструкції, можна сказати, що це надання фонтану певних параметрів, покращення його технічних характеристик.

Реконструкція фонтану

Передісторія

У нас сфера реконструкції фонтанів має велику кількість відмінних рис, наявність яких пояснюється історичними факторами, особливостями розвитку даного сегменту. Наприкінці двадцятого-початку двадцять першого століття нові масштабні проекти не реалізовувалися. Старі ж фонтани, збудовані за часів Радянського Союзу, надзвичайно застаріли. Багато конструкцій було зношено практично на 100%, і їх неможливо було правильно експлуатувати.

fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

За часів СРСР на ринку не було високотехнологічних матеріалів, що також негативно позначилося на витривалості фонтанів. Ні про який ПВХ і поліпропілен не йшлося. Труби зі сталі та чавуну, які застосовувалися в той період, не «дожили» до наших днів, прийшовши в повну непридатність.

Лише на початку 21-го століття міська влада почала звертати увагу на благоустрій громадських місць. Під їхній «приціл» потрапили і фонтани: виникла потреба масово реконструювати старі конструкції. І тут виникла ще одна проблема: вітчизняних фірм, які могли б коректно проводити реконструкцію, просто не було. На той час компанія ExpertFun і вирішила стати піонером у цій галузі.

Реконструкція фонтанів "під ключ" +38 (044) 502 01 22

Як проводиться реконструкція фонтану

Реконструкція старого фонтану кардинально відрізняється від будівництва нової водної споруди. На початковому етапі проводиться ретельне вивчення існуючого фонтану, визначається його стан, рівень зношування обладнання та комунікації, дефекти. Окрема увага звертається на стан інженерних комунікацій та технічне приміщення. Визначаються технічні характеристики конструкції, вони порівнюються з діючими вимогами, прописаними у нормативних документах. У ході аналізу фахівці враховують усі зовнішні фактори на будову в конкретному регіоні.

Як уже було сказано вище, після проведення оцінки об'єкта найчастіше виноситься вердикт: фонтан практично повністю зношений і потребує реконструкції. Результати аналізу важливі також з погляду подальших дій: з огляду на цю інформацію, фахівці розробляють технічні рішення, відповідні саме цього фонтану.

Підсумком роботи спеціалістів є концепція реконструкції. Деякі пункти, які мають бути розглянуті: опис водної композиції, базових вузлів, архітектурних компонентів, облицювання. Надається візуалізація фонтану, тобто картина того, як він виглядатиме після проведення робіт.

Концепцію показують головному архітектору населеного пункту, де фонтан. Також оцінку документу проводить будівельний департамент. Далі проводиться розробка проекту, що включає технологію фонтану, архітектурно-будівельну частину (окрема увага звертається на деталі фонтану, які будуть залишені) і так далі.

Під час розробки проекту здійснюється інша робота – формулювання комерційної пропозиції для клієнта. Тут прописуються роботи, які будуть виконані під час реконструкції.

реконструкція фонтану

Ціна реконструкції фонтану

Як не дивно, реконструкція старого фонтану часто обходиться дорожче, ніж будівництво нового. Це стосується як фінансових витрат, так і тимчасових. Основний фактор, що позначається на вартості проекту, – необхідність повертати до первісного стану декоративні та архітектурні компоненти конструкції. Наприклад, бронзове лиття. Робота із такими деталями – дороге задоволення. Однак, на деяких об'єктах вартість реконструкції може бути невисокою, у разі хорошого стану комунікації та насосного обладнання.

Крім того, клієнти часто хочуть не просто повернути колишній вигляд фонтану, а попрацювати з його начинкою, тобто реалізувати нові технологічні рішення. Просто робота над візуальною частиною цих замовників не влаштовує. Така модернізація теж має неабияку ціну.

Зараз при реконструкції наголошується на інтеграції нових технологій управління: наприклад, системи управління фонтаном через мобільні пристрої або мережу інтернет. Використовуються найновіші досягнення у сфері освітлення, інженерних комунікацій. В результаті виходить водна конструкція, яка на кілька голів перевершує первісний варіант об'єкта.

Можна сказати, що найчастіше відновлення старого фонтану перетікає у будівництво нової конструкції на вже існуючій. У деяких випадках навіть вигідно знести старий фонтан та розпочати роботу з нуля. Все вирішується індивідуально. Як би там не було, після проведення реконструкції замовник отримує бездоганно працюючий фонтан із чудовими візуальними характеристиками.

Залишились питання, звертайтесь +38 (044) 502 01 22

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами