Сухий фонтан за вигідною ціною

Сухий фонтан

Відмінною рисою сухого фонтану є розміщення чаші під пішохідним брукуванням. Там же знаходиться решта обладнання, необхідне для роботи конструкції. У результаті виходить наступна картина: струмені води пробиваються назовні, але самої чаші не видно, тобто вода після свого «подання» потрапляє під пішохідну поверхню.

Зазвичай сухі фонтани нашій країні встановлюють на бульварах і великих площах. Їх можна помітити по струменях води, які вириваються «під землі». Перевагою такої конструкції є те, що виключено ризик появи калюж. Вода формує малюнок фонтану над пішохідною поверхнею, після чого «падає» під мощення, де проходить очищення перед повторною появою над поверхнею землі.

fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Сухі фонтани часто використовуються як пішохідні. У включеному стані вони радують перехожих приємними струменями, за допомогою яких, до речі, можна освіжитися в спекотний літній день. Коли ж фонтан вимкнено, місце його розташування перетворюється на пішохідну зону. Дорослі та діти можуть вільно і без будь-якої небезпеки тут ходити, адже всі елементи системи знаходяться під настилом, і контакт із ними неможливий.

За допомогою сухого фонтану можна створити динамічний ефект, що танцює. Для цього просто варто оснастити систему підсвічуванням і музичним контролером: струмені будуть висвітлюватися і рухатися в такт музичної композиції, створюючи ефект, що зачаровує.

Сухий фонтан - проектування та будівництво «під ключ» - замовити

Плюси таких фонтанів

Давайте визначимо список позитивних властивостей, які мають такі конструкції.

 • Простий перехід на зимовий період. Конструкцію не потрібно консервувати. Достатньо вимкнути фонтан і провести мінімальні маніпуляції.
 • Високий рівень безпеки. По-перше, як ми вже сказали, контакт із деталями водної конструкції виключений. Можна торкнутися лише водних струменів. По-друге, поверхня фонтанів не слизька. Завдяки цьому немає ризику падіння дітей, які так люблять проводити час біля таких водних споруд.
 • Практичне значення. Розташовуючись біля пішохідних зон, фонтан нормалізує вологість повітря у спекотний день, що робить відпочинок перехожих комфортнішими. До того ж, ніхто не заважає побризкати себе водою з такого фонтану: якісно облаштована система фільтрації та дезінфекції дозволяє робити це безпечно без ризику для здоров'я.

Дуже часто сухі фонтани стають чимось більшим, ніж просто елементом паркової зони або прикрасою площі. Вони перетворюються на справжню гордість міста і визначну пам'ятку, що «магнітить» туристів.

проектування та будівництво фонтану

Як працює сухий фонтан

Конструкція розміщується на міцній, надійній бруківці. Це вимога техніки безпеки: біля фонтану накопичується велика кількість людей, інколи ж – автомобілів, спеціальної техніки. Щоб ніхто не постраждав, основа має бути надзвичайно міцною.

Особлива увага приділяється очисним системам – з причин, про які ми поговорили вище.

Під поверхнею бруківки монтується ємність із водою – чаша фонтану. Ця вода багаторазово використовується у циклі циркуляції. За формування малюнка води фонтану та фільтрацію відповідають різні групи обладнання, і процес фільтрації відбувається паралельно з роботою фонтану. Кількість циклів фільтрації за добу визначається індивідуально для кожного об'єкта, виходячи з розташування фонтану. Дерева, чагарники чи інша рослинність по периметру фонтану істотно впливають інтенсивність його забруднення, як і і інтенсивне рух транспорту у безпосередній близькості.

Сухий фонтан може працювати у двох режимах. Перший статичний: вода досягає однакової висоти. Другий режим – динамічний. Він передбачає зміну висоти струменів, що подаються: від декількох десятків сантиметрів до декількох метрів.

Де прийнято встановлювати сухі фонтани

 Найчастіше сухі фонтани в Україні можна побачити у таких місцях:

 • міські площі, місця скупчення великої кількості людей;
 • біля нових житлових комплексів;
 • у торговельно-розважальних комплексах чи біля них;
 • на курортах;
 • в аквапарках;
 • біля пансіонатів та готелів.

Не обов'язково, щоб це був загальнодоступний простір. Приватні клієнти, любителі естетики встановлюють такі фонтани на своїй ділянці. Багато хто може подумати, що вартість такого об'єкта є надзвичайно високою, проте це не зовсім так. Так, сухий фонтан - не найдешевше задоволення, втім, ціну можна знизити за рахунок розробки бюджетної конструкції. Ціна залежить від наявності звукового супроводу, підсвічування, дистанційного керування, також від виду форсунок, потужності насоса.

Компанія ExpertFun створить для вас сухий фонтан з урахуванням ваших побажань щодо конструкції та бюджету за найдоступнішою ціною на ринку.

Замовити сухий фонтан у компанії ExpertFun

 • Фонтани, створені нашими фахівцями, обладнані надійним обладнанням від провідних світових брендів. Ми використовуємо систему керування, розроблену власноруч. Завдяки цьому є можливість втілювати в життя найоригінальніші ідеї.
 • Особлива увага ExpertFun приділяє системам очищення води, адже безпека для нас на першому місці.
 • Ми не працюємо за шаблонами. При проектуванні фонтану враховуються особливості території, вимоги конкретного клієнта, ефект, необхідний конструкції, і бюджет.

Замовити сухий фонтан

Залишились питання, звертайтесь +38 (044) 502 01 22

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами