Плаваючий фонтан

bdc8cef27af3111d279205552f6f37b5.jpeg
719a56bc1fc3fa59a6126941a598ca05.jpeg
bdc8cef27af3111d279205552f6f37b5.jpeg
719a56bc1fc3fa59a6126941a598ca05.jpeg

Плаваючий фонтан

Плаваючі фонтани з підсвічуванням – відмінне рішення для великих вже існуючих водойм, як штучних, так і природних. Основна перевага такого рішення - це легкість установки практично в будь-яке водоймище, і великий вибір малюнка води фонтану.

безкоштовна консультація

Проектування та будівництво плаваючих фонтанів

Вибираючи фонтан для озера чи ставка, ми маємо враховувати такі основні аспекти, як розмір водойми та глибина. Плавучі фонтани дозволяють обладнати ставки практично будь-якої глибини - як випливає з назви, вони не встановлюються на дно водойми. Такі фонтани також можна встановлювати в озерах і ставках з мулистим або піщаним дном, але при цьому важливо правильно вибрати насос і форсунку фонтану. Глибина забору води визначається габаритними розмірами насоса та його потужністю. Сопло форсунки також підбирається індивідуально, виходячи з наявності або відсутності фільтрації у водоймі, і можливої ​​фракції сміття та забруднювачів у воді. Плаваюча платформа фонтану фіксується до дна або стін водоймища для запобігання переміщенню фонтану водоймою за рахунок руху потоку води або вітру.

Плаваючі фонтани з підсвічуванням – відмінне рішення для великих вже існуючих водойм, як штучних, так і природних. Основна перевага такого рішення - це легкість установки і великий вибір малюнка води фонтану.

Плавающий фонтан информация Заказать плавающий фонтан
fountain

Безкоштовно підберемо рішення

fountain

Організуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт

fountain

Підготуємо пропозицію на протязі 24 годин

Заказать плавающий фонтан Проект плавающего фонтана

Ми стикалися на практиці з об'єктами, в яких неправильно обрані параметри обладнання, префільтр насоса дуже часто забивався брудом, так само, як і форсунка фонтану, що призводило до його некоректної роботи або повного відключення. Такі проблеми можуть вивести насос з ладу.

Після вивчення проблеми ми запропонували заміну типу форсунки та коригування параметрів насоса, як наслідок фонтан нормально функціонує вже кілька років.

Простота установки плаваючого фонтану

Великі розміри водойм в яких встановлюється обладнання дозволяють будівництво плаваючого фонтану практично будь-якого дизайну, малюнка води та сценаріїв роботи. , і індивідуальний проект комплексу практично будь-яких розмірів.

Наприклад, наші фахівці розробляли проекти фонтанів, що плавають, з розміром понтона 175*25 метрів. Ця складна конструкція дозволила встановлення форсунок із сервоприводом, RGB LED підсвічування 8,2 кВт, та занурювальні насоси сумарної потужності 135 кВт. Такий комплекс буде встановлено в руслі річки, неподалік міської набережної.

Висота струменів фонтану досягатиме 60 метрів, а завдяки потужному підсвічуванню його буде видно з великої відстані. Модульна конфігурація плаваючого фонтану дозволяє змінювати і масштабувати всю конструкцію з часом, додаючи або модифікуючи елементи для отримання нового малюнка води.

Пропонуємо Вам плаваючі фонтани, з можливістю встановлення найсучасніших типів форсунок – статичними та динамічними.

За технічним завданням замовника плаваючий фонтан може працювати як музичний, динамічний або статичний.

Купить плавающий фонтан Плавающий фонтан для парка

Ми будуємо муніципальні фонтани всіх типів

Наші переваги

  • 13 років успішної роботи
  • За останні 30 реалізованих муніципальних проектів
  • Замкнутий цикл реалізації проектів
    Ескіз - Проект - Будівництво - Запуск
  • Найсучасніше обладнання
    для фонтанів

Будемо раді зустрітися
з Вами!

Зв'язатися з нами